Zakład Tworzyw Sztucznych Produkcyjno-Handlowy DARFOR
Przemysł i energetyka » Tworzywa sztuczne
Opis firmy
Witamy Państwa na naszej stronie!

Nasza firma DARFOR od ponad 20 lat specjalizuje się w przetwórstwie żywic poliestrowych i w produkcji artykułów sanitarnych. Oferujemy zlewozmywaki kuchenne z mieszanki zmielonych minerałów i żywic poliestrowo-akrylowych, umywalki dolomitowe, a także brodziki i wanny.

Dostępne w naszym asortymencie sanitariaty wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem, powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, również są dostępne w wielu interesujących wariantach, dlatego na pewno wyszukają wśród nich Państwo taki model, który będzie idealnym dopełnieniem kuchni czy łazienki.

Jako producent zlewozmywaków granitowych posiadamy szerokie doświadczenie – każdy zlew kuchenny DARFOR wyróżnia się najwyższą jakością. Jest odporny na wysokie temperatury i szok termiczny, zarysowania, uderzenia i przebarwienia oraz zabrudzenia, dlatego przez lata może wyglądać pięknie w Państwa kuchni.

Oferujemy zlewozmywaki granitowe jednokomorowe, z 1,5 komory, dwukomorowe, także modele z ociekaczami. Każdy zlew granitowy w naszym asortymencie jest dostępny w wielu kolorach, dlatego na pewno wybiorą Państwo wśród nich taki, który będzie idealnie pasował do aranżacji kuchennej.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych umywalek dolomitowych, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi – czystymi i ostrymi brzegami, odpornością na przebarwienia, wytrzymałością, a także są higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Wszystkie nasze sanitariaty są wytwarzane w Polsce. Na produkty dajemy wieloletnie gwarancje, co najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Również oferowane przez nas artykuły sanitarne posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny, dlatego są one całkowicie bezpieczne w stosowaniu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszym asortymentem, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej wraz z formularzem kontaktowym. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie!
Oferta firmy
Zlewozmywaki granitowe i umywalki dolomitowe

Nasza specjalność w DARFOR to najwyższej jakości zlewozmywaki kuchenne i umywalki łazienkowe, a także wanny i brodziki. Są to sanitariaty, które powstają ze starannie dobranych kruszyw łączonych z żywicami poliestrowo-akrylowymi, co powoduje, że wyróżniają się tak dobrymi parametrami technicznymi. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym uderzenia, zarysowania, również na przebarwienia oraz na wysokie temperatury i szok termiczny. To powoduje, że nasze produkty to wybór na lata!

W kategorii zlewozmywaków oferujemy Państwu modele z konglomeratów granitowych (20% żywice poliestrowo-akrylowe 80% kruszywo granitowe). Dostępne są u nas: zlewozmywak jednokomorowy, zlewozmywak dwukomorowy, zlew 1,5 komory, także oferujemy modele z ociekaczami. Atrakcyjne wzornictwo i stylowe półmatowe wykończenie naszych artykułów powodują, że to sprawdzony wybór. Każdy zlew granitowy jest ponadto dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Polecamy również nasze umywalki dolomitowe – powstają one z konglomeratów węglanów wapnia, magnezu, mączek kwarcowych oraz żywic. Ich parametry fizyczne i chemiczne podobne są do naturalnego granitu – są one odporne na uszkodzenia, połyskujące, także są bardzo łatwe do utrzymania w czystości i higieniczne. W naszym asortymencie umywalki dolomitowe są dostępne w kilku interesujących wariantach – nablatowe i wpuszczane w blat.

Jako polski producent zlewozmywaków granitowych i umywalek dolomitowych zapewniamy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny naszych artykułów sanitarnych. W połączeniu z ich wysoką jakością to korzystny wybór dla każdego, kto urządza kuchnię i łazienkę i nie chce przepłacać.

Zapraszamy już teraz do sprawdzenia naszej pełnej oferty zaprezentowanej na stronie – każdy zlew kuchenny i umywalka są u nas precyzyjnie opisane i posiadają rysunki techniczne, co powoduje, że mogą Państwo łatwo sprawdzić ich wymiary i dopasować je do aranżacji wnętrza. W razie pytań pozostajemy także do Państwa pełnej dyspozycji – odpowiemy na nie wyczerpująco.
Słowa kluczowe
Zlewozmywarki granitowe Strzelno, Umywalki dolomitowe Strzelno, Brodziki Strzelno,
Fotografie
Łąkie 62a, 88-320 Strzelno
województwo Kujawsko-pomorskie
tel: kom. 606 831 020
tel: kom. 665 860 259
strona www: darfor.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu